Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/farawsch/domains/farawschowa.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 324
Ogłoszenia parafialne
 1. Przedostatni tydzień karnawału. Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów. W przyszłą niedzielę rozpocznie się 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
 2. Dziękujemy za ofiary składane na remont Fary. W zeszłą niedzielę zebraliśmy 7128,80 zł. Dziękujemy także za ofiary składane na funkcjonowanie WSD w Paradyżu.
 3. Kancelaria parafialna i biuro cmentarza parafialnego, czynne są według stałego porządku.
 4. W poniedziałek o 18:00, spotkanie grupy starszej przygotowującej się do bierzmowania. Natomiast grupa młodsza ma swoje spotkanie we środę również o 18:00.
 5. Schola dziecięca ma swoje spotkanie w środę od 16:30.
 6. W środę, naszym parafialnym zwyczajem, po Mszy Świętej wieczornej odmówimy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. Najbliższa adoracja za miasto i mieszkańców Wschowy, przed III Dniem Uwielbienia, odbędzie się w piątek o godz. 20:00 we Farze. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 8. W sobotę, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Już od IV wieku wierni Rzymu obchodzili pamiątkę założenia gminy chrześcijańskiej i obrania Wiecznego Miasta przez Świętego Piotra Apostoła na stolicę Kościoła. Symbolem władzy Piotrowej stała się bazylika, wzniesiona w XVII wieku nad grobem pierwszego biskupa Rzymu. Święto to jest przede wszystkim okazją do wyrażenia czci Świętemu Piotrowi i każdemu jego następcy. Pamiętajmy w naszych modlitwach o papieżu Franciszku.
 9. Przypominamy o możliwości przekazania 1 % podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Przy wyjściach można zabrać foldery z informacją jak przekazać 1% na Caritas naszej diecezji. Informujemy także, że osoby, które wpłacały przez Internet, ofiary na remont Fary, mogą odliczyć te ofiary od podatku dochodowego – informacje na stronie parafialnej.
 10. 7 marca nasz dekanat ma czuwanie modlitewne w Sanktuarium MB Rokitniańskiej. Prosimy zelatorów o zapisywanie w zakrystii zgłoszonych osób.
 11. Prasę katolicką: Niedzielę i Gość Niedzielny można nabyć przy wyjściach z kościoła.
 12. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom z ulic Daszyńskiego, Kamienna, Zakątek Kamienny, Osadnicza, w piątek po Mszy wieczornej, prosimy o sprzątanie mieszkańców ulic Ogińskiego, Wieniawskiego, Chopina, Kurpińskiego.

 Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom i przybyłym Gościom życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.