1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna. Dziękujemy za pomoc i życzliwość wszystkim zaangażowanym podczas przygotowania do odpustu parafialnego oraz z wspólną modlitwę przez wstawiennictwo św. Stanisława Bpa i M. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary przeznaczone na remont Fary.
  2. W Poniedziałek, wtorek i środę przed uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, które zwykło się nazywać Dniami krzyżowymi, są to dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli.
  3. We wtorek Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
  4. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii jest to dzień I Komunii Świętej – zwracamy się do wszystkich, aby w tym dniu uczestniczyć we Mszy św. o godz. 8:00, 10:00 lub 18:00. Uroczystość dla dzieci pierwszokomunijnych  będzie miała miejsce podczas Eucharystii o godz. 12:00.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 18:00 zostaną poświęcone krzyże dla młodzieży przystępującej w tym roku do sakramenty bierzmowania. Kandydaci z klasy VII uczestniczą tego dnia w Eucharystii wraz z rodzicami.
  6. Zapraszamy codziennie o godz. 17:30 na nabożeństwa majowe w Farze. Od piątku rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego – modlitwa będzie odmawiana po Litanii Loretańskiej
  7. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych we wtorek, środę, czwartek i piątek o godz. 16:00 w kościele.
  8. Wspólnota odnowa w Duchu Świętym działająca przy klasztorze ojców franciszkanów zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 20. maja 2023r. informacje na plakacie znajdującym się w gablocie.    
  9. Katechezy kursu przedmałżeńskiego rozpoczynają się dziś w parafii św. Jadwigi Królowej we Wschowie podczas Mszy św. o godz. 18.00. W tygodniu nauki od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej! Zapisy w par. św. Jadwigi.
  10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła chętnym osobą (doszło do pomyłki w wyznaczonych ulicach i pojawił się błąd w grafiku – jest już wszystko zaktualizowane. Dziękujemy za wyrozumiałość). W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz.18:30 i o to prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  11. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.

Biuro Administracji Cmentarza w poniedziałek od 17:00 do 18:00

KANCELARIA CZYNNA:

we wtorek: od 10:00 do 11:00

i sobotę: od 9:00 do 10:00.