Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/farawsch/domains/farawschowa.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 324
Ogłoszenia parafialne
 1. Dziękujemy Bogu za dar kapłaństwa tegorocznych neoprezbiterów. Nasza Parafia dziękuje za dar kapłaństwa naszego parafianina ks. Sebastiana Pytlika. Ks. Sebastian odprawi swoją pierwszą Mszę dziś o godz. 11:30. Życzymy wielu łask Bożych i mądrości Bożego Ducha w posłudze kapłańskiej.
 2. W przyszłą niedzielę, w którą obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, o godz. 11:30, dzieci z klas 4 będą obchodziły rocznicę I Komunii świętej. Okazja do spowiedzi dla dzieci, codzienne pół godziny przed wieczorną mszą św. Także w przyszłą niedzielę obchodzimy rocznicę wizyty św. Jana Pawła II w Gorzowie Wlkp. Po Mszach zbiórka do puszek na budowę Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.
 3. Nabożeństwa majowe codzienne po Mszy wieczornej a dzisiaj o godz. 17:00. W tym tygodniu zaczniemy także nabożeństwa czerwcowe, które będziemy odprawiali codzienne po Mszy wieczornej. Natomiast w przyszłą niedzielę, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, nabożeństwo będzie po każdej mszy w ramach adoracji..
 4. Od poniedziałku do środy będziemy modlili się o urodzaje i o błogosławieństwo w pracy na roli, są to tzw. Dni krzyżowe.
 5. Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego rozpoczniemy w najbliższy piątek, będziemy ją odprawiali po Mszach wieczornych. Natomiast w niedzielę – 9 czerwca o godz.: 19:15, w naszej Farze, będziemy mogli uczestniczyć w nabożeństwie Akatystu do Ducha Świętego. Zapraszamy!
 6. Zakończenie diecezjalnej peregrynacji obrazu św. Józefa Kaliskiego odbędzie się 1 czerwca br. w Rokitnie podczas Eucharystii sprawowanej
  z okazji X Diecezjalnego Dnia Dziecka i Festynu Rodzinnego „Bądźmy
  razem”. Do udziału w pielgrzymce zaproszone są wraz z dziećmi cale rodziny, a zwłaszcza ojcowie, którym patronuje św. Józef, i nadzwyczajni
  szafarze Komunii św. Informacje na tablicy ogłoszeń.
 7. Odwiedziny chorych w domach: ks. Paweł w najbliższą sobotę, ks. Tomasz odwiedzi swoich chorych 8 czerwca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca
  8 czerwca wyjątkowo o godz.: 10:30.
 8. Przypominamy wiernym o obowiązku przystąpienia do Spowiedzi i Komunii Wielkanocnej.
 9. Wyjazd na spotkanie młodych „Lednica” organizuje parafia św. Józefa Oblubieńca – klasztor. Zapisy i informacje w klasztorze.
 10. W dniach 14-15 czerwca 2019r. w Rokitnie odbędą się Diecezjalne Dni Młodzieży. W roku 350-lecia obecności obrazu Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie, wydarzenie to będzie przeżywane jako Jubileusz Młodych, którego hasłem będą słowa „Zaczerpnijcie teraz!”.
 11. Dziękujemy mieszkańcom ulic: Łaziennej, Ratuszowej, Rynek za posprzątanie kościoła. W piątek po Mszy wieczornej prosimy mieszkańców ulicy: Kazimierza Wielkiego nry nieparzyste od 1 do 13.
 12. Przy wyjściach są nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

 W tym tygodniu patronują nam:

 • W środę św. Urszula Ledóchowska
 • W piątek święto nawiedzenia NMP – odpust sanktuarium w Otyniu
 • W sobotę św. Justyn

 W dzisiejszej modlitwie szczególnie pamiętamy o naszych mamach w związku z i ich świętem. Niech Najświętsza Maryja Panna, wzór macierzyńskiego serca, nieustannie wyprasza potrzebne dary, a wdzięczność i miłość najbliższych zawsze radują serca naszych mam. Zmarłe mamy polecajmy Miłosierdziu Bożemu przez wstawiennictwo Maryi: Zdrowaś Maryjo ….