1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna. Dziękujemy za pomoc i wsparcie dzieła MIVA Polska. Zabraliśmy na ten cel 1380 zł. Za tydzień ofiary zbierane podczas Mszy św. przeznaczone są na remont Fary.
  2. Próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w poniedziałek po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30 w Farze.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę przed uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, które zwykło się nazywać Dniami krzyżowymi, są to dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli.
  4. Nowennę do św. Stanisława naszego Patrona – w dni powszednie przed Mszą świętą.
  5. W środę UROCZYSTOŚĆ św. Stanisława Bp i M. – głównego patrona Polski. Jest to dzień ODPUSTU PARAFIALNEGO. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wschowy na godz. 17:00 do kościoła farnego na uroczystą SUMĘ ODPUSTOWĄ którą będzie sprawował ks. kan. Rafał Zendran. Podczas Mszy świętej będziemy także modlić się o dar beatyfikacji Służebnicy Bożej siostry M. Iwony Król. Za osoby zaangażowane w proce procesu oraz we wszystkich intencjach zanoszonych przez wstawiennictwo Służebnicy Bożej.
  6. Zapraszamy codziennie o godz. 17:30 na nabożeństwa majowe w Farze. Od piątku rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego – modlitwa będzie odmawiana po Litanii Loretańskiej
  7. Wspólnota mężczyzna zaprasza wszystkich panów – czy to wnuków czy dziadków, kawalerów, mężów i ojców do wspólnej modlitwy w sobotę (11.05.2024r.) o godz. 19:00.
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z ul.: Kopernika, Gospody, pl. Kosynierów, pl. Ćwiczeń. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz.18:30 i o to prosimy parafian z ulic:
  9. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.