1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane na remont Fary. Dziękujemy także za ofiary składane na funkcjonowanie WSD w Paradyżu.
  2. Spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli w poniedziałek o godz.: 19:00.
  3. We wtorek we wspomnienie MNP z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Uprzejmie prosimy o pomoc rodzinną i sąsiedzką w umożliwieniu uczestnictwa osobom chorym i starszym we Mszy Świętej o godz. 18:00, z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy na kartkach napisać imię i nazwisko oraz adres osoby przyjmującej sakrament. Przypominamy, że przed przyjęciem sakramentu namaszczenia należy przystąpić do spowiedzi świętej.
  4. Wyjątkowo w tym tygodniu Biuro Cmentarza Parafialnego będzie nieczynne. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu, czynna będzie tylko w sobotę od 9:00 do 10:00.
  5. marca nasz Dekanat ma czuwanie modlitewne w Sanktuarium MB Rokitniańskiej. W zakrystii można zapisywać chęć wyjazdu do Rokitna. Koszt 20 zł. Płatne w autokarze.
  6. Prasę katolicką: Niedzielę, Gość Niedzielny i Różaniec można nabyć przy wyjściach z kościoła. Jest także miesięcznik „ChiT”.
  7. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom z ulicy 17. Pułku Ułanów, w piątek po Mszy wieczornej, prosimy o sprzątanie mieszkańców ulic Daszyńskiego, Kamienna, Zakątek Kamienny, Osadnicza.
  8. Za tydzień zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

Patroni tygodnia:

  • Poniedziałek św. Scholastyka;
  • Piątek święci Cyryl i Metody patronowie Europy oraz św. Walenty.

 Wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny i imieniny, otaczamy serdeczną pamięcią i modlitwą.