1. Dzisiaj pierwsza Niedziela miesiąca – Niedziela Adoracyjna.
 2. W czwartek obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W 1858 r., cztery lata po ogłoszeniu dogmatu o niepokalanym poczęciu Najświętszej Maryi Panny, w grocie Massabielle Bernadetcie Soubirous objawiła się Matka Boża, która przedstawiła się jako Niepokalane Poczęcie, oraz wezwała do nawrócenia i prosiła o modlitwę. W tym roku nie będzie zbiorowego udzielenia sakramentu namaszczenia chorych. Osoby zainteresowane: w podeszłym wieku, chore lub udające się do szpitala prosimy o kontakt z którymś z kapłanów. Ten sakrament możemy przyjmować wielokrotnie w naszym życiu. Zadbajmy o to, by nasi chorzy bliscy czy sąsiedzi, dzięki naszej życzliwej pomocy, mogli tego dnia uczestniczyć we Mszy Świętej o 6:30, 11:00 lub o 18:00. Po Mszach specjalne nabożeństwo dla chorych.
 3. Spotkanie grupy młodszej, z kl.7 SP, przygotowującej się do bierzmowania w piątek na Mszy wieczornej.
 4. Za tydzień taca przeznaczona będzie na remont Fary. Po Mszach zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
 5. 24 lutego, naszą parafię odwiedzi ks. Biskup Tadeusz Lityński. Na Mszy świętej o godz. 17:00, dokona uroczystego poświęcenia nowego ołtarza na którym sprawujemy Mszę świętą. Prosimy osobę, która zamówiła na ten dzień Mszę świętą o zgłoszenie do zakrystii lub kancelarii.
 6. Są wolne intencje Mszalne na ten tydzień.
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z ulicy Konopnickiej. W tym tygodniu sprzątanie jest w sobotę od 7:00 i o to prosimy parafian z ulic: Zielony Rynek, Kasztanowa, Czarna.
 8. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
 9. Przypominamy i prosimy:
 10. W chodząc do kościoła dezynfekujemy ręce, musimy mieć także zakryte usta i nos (przyłbica lub maseczka).
 11. W ławkach siadamy możliwie daleko od siebie, min. 1,5 m.
 12. Przy wszystkich wejściach do kościoła od są ustawiane bezdotykowe kropielnice z wodą święconą
 13. Kancelaria parafialna czynna tylko we wtorki od 10:00 do 11:00 oraz w soboty od 9:00 do 10:00! Biuro cmentarza czynne w poniedziałki od 17:00 do 18:00.

Pozdrawiamy przybyłych Parafian i Gości. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych, wstawiennictwa Matki Najświętszej i św. Stanisława naszego Patrona.