1. Przypominamy o wprowadzeniu limitów uczestniczących w nabożeństwach w kościołach. Limit dotyczy osób niezaszczepionych i wynosi 130 osób. Jednocześnie przypominamy o zachowaniu dystansu społecznego, tj. 1,5m oraz zasłanianiu ust i nosa. Przy wyjściach dostępne są płyny do dezynfekcji rąk.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na hospicja.
  3. W piątek, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W 1858 roku Maryja objawiła się Bernadecie Soubirous w Grocie Massabielskiej. Wzywała wówczas do modlitwy i pokuty. Dziś Lourdes to jedno z najbardziej znanych sanktuariów maryjnych na świecie.
  4. Dzień wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Lourdes jest obchodzony także jako Światowy Dzień Chorych. Msza Święta w intencji chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia o godz. 18:00. Przed udzieleniem tego sakramentu należy wcześniej przystąpić do sakramentu pokuty.
  5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszańcom ulic: Sportowa, Strzelecka. W tym tygodniu sprzątanie jest w sobotę od 7:00 prosimy mieszkańców ulic:.
  6. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł.
  7. W sobotę po Mszy wieczornej spotkanie zespołu synodalnego, na które zapraszamy szczególnie osoby zaangażowane w życie parafii i uczestniczące w I Synodzie Diecezjalnym.
  8. Za tydzień taca przeznaczona będzie na remont Fary.

 Biuro administracji cmentarza czynne jest w poniedziałek.
Kancelaria Parafialna czynna:
we wtorek od 10:00 do 11:00 i od 16:00 do 17:00
oraz w sobotę od 9:00 do 10:00.