1. Dziękujemy za ofiary składane na remont Fary. W zeszłą niedzielę zebraliśmy 6368,53 zł.
 2. Dzisiaj o godz. 11:30, dzieci z klas 3 po raz pierwszy przystąpią do Komunii świętej.
 3. Nabożeństwa majowe codzienne po Mszy wieczornej, w Niedziele
  o godz. 17:00.
 4. Spotkanie przygotowujących się do bierzmowania w poniedziałek na Mszy wieczornej.
 5. Spotkanie duszpasterstwa nauczycieli we środę o 19:00.
 6. Wczoraj minęła 99 rocznica urodzin św. Jana Pawła II, z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w różnych inicjatywach religijnych, które staną się duchowym darem dla Pana Boga. Zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie „Dar na sto lat”. Szczegółowe informacje z możliwością zapisu swojego daru, na stronie internetowej: darna100.pl oraz na plakacie.
 7. Organizujemy wyjazd na święcenia kapłańskie naszego diakona Sebastiana, które odbędą się najbliższą sobotę, w Zielonej Górze, zapisy do środy. Wyjazd z przed Fary o godz. 7:30, koszt 20 zł, płatne w autokarze.
 8. Za tydzień w niedzielę zapraszamy na mszę prymicyjną nowo wyświęconego księdza Sebastiana. Uroczystości rozpoczną się błogosławieństwem rodziców przy domu rodzinnym na ul. Łaziennej skąd o 11:00 wyruszy procesja do naszej Fary. O godz.: 11:15 będą składane życzenia a o godz.: 11:30 rozpocznie się msza św.
 9. Wyjazd na spotkanie młodych „Lednica” organizuje parafia św. Józefa Oblubieńca – klasztor. Zapisy i informacje w klasztorze.
 10. W piątek przypada wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Papież Benedykt XVI ustanowił to wspomnienie dniem modlitwy za Kościół w Chinach.
 11. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w piątek o godz. 19:00, w Parafii Św. Jadwigi Królowej we Wschowie.
 12. W dniach 14-15 czerwca 2019 r. w Rokitnie odbędą się Diecezjalne Dni Młodzieży. W roku 350-lecia obecności obrazu Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie, wydarzenie to będzie przeżywane jako Jubileusz Młodych, którego hasłem będą słowa „Zaczerpnijcie teraz!”.
 13. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie kościoła. W piątek po Mszy wieczornej prosimy mieszkańców ulic: Łaziennej, Ratuszowej, Rynek.
 14. Przy wyjściach są nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

Wstawiennictwu Pani Loretańskiej polecamy wszystkich Parafian, Gości oraz Solenizantów i Jubilatów nowego tygodnia.

W czwartek zmarł ks. kan. Zygmunt Malicki, kapłan naszej diecezji. Uroczystości pogrzebowe, zmarłego kapłana, odbędą się w naszej Farze:

10:00  Wystawienie trumny z ciałem.

10:15 Prosimy Żywy Różaniec o poprowadzenie różańca.

11:00 Msza święta pogrzebowa, której będzie przewodniczył ks. bp Paweł Socha.

12:00 Przewiezienie trumny z ciałem na cmentarz parafialny i złożenie do grobu rodzinnego.

Zmarłego kapłana polecamy modlitwie „Zdrowaś Maryjo…”