Ogłoszenia parafialne
  1. Dzisiaj, o godz. 11:30 i 13:00, dzieci z klas III SP wraz z rodzinami będą przeżywali uroczystość I Komunii Świętej.
  2. Dziękujemy za ofiary składane na remont Fary, w zeszłą niedzielę zebrano 6825 zł.
  3. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30.
  4. We wtorek o 16:00, spotkanie dla dzieci z klas 4 SP i rodziców przed rocznicą I Komunii.
  5. W poniedziałek, przypada święto Świętego Andrzeja Boboli, patrona Polski. Był on jezuickim kapłanem, gorliwym głosicielem Ewangelii, który pracował na rzecz jedności Kościoła i ojczyzny. Zginął śmiercią męczeńską w 1657 roku.
  6. W środę, przypada 102. rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II.
  7. „Wspólnota Mężczyzn Świętego Józefa zaprasza wszystkich mężczyzn na projekcję filmu „Święty Józef, Nasz Duchowy Ojciec” . Projekcja filmu, połączona z promocją książki „Konsekracja Świętemu Józefowi”,  odbędzie się w poniedziałek 16 maja, o godz. 19.00, w Domu Serca przy Klasztorze ojców Franciszkanów”. Informacje na plakacie.
  8. Katechezy kursu przedmałżeńskiego odbędą się w parafii św. Jadwigi Królowej we Wschowie od 22 maja 2022 r.(niedziela – rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00). W tygodniu nauki od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej! Zapisy w par. św. Jadwigi.
  9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci Pierwszokomunijnych. W tym tygodniu sprzątanie kościoła mają parafialnie z ulic: Farny, Rzeźnicka, Rynek, pl. Zamkowy, Ratuszowa.
  10. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz opieki Maryi – Wspomożycielki Wiernych. Pozdrawiamy Parafian i przybyłych Gości życząc dobrego dnia i tygodnia.