1. Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – jest to patronalne święto Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji a także Akcji Katolickiej – taca przeznaczona jest na utrzymanie Seminarium.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie. Zebraliśmy 1322,60 zł.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca:
 4. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17:30. Msza święta ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18:00 następnie wystanie Najświętszego Sakramentu Ołtarza i nabożeństwo wynagradzające.
 5. W sobotę o godz. 11:00 Msza święta Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP wraz z modlitwą Żywego Różańca.
 6. Ksiądz Rafał i ksiądz Łukasz odwiedzą swoich chorych w sobotę o zwykłej porze.
 7. Ksiądz Proboszcz zaprasza wszystkich liderów grup i wspólnot przynależących do naszej parafii na spotkanie które będzie miało miejsce w salkach parafialnych dnia 29. listopada br. po wieczornej Mszy świętej.
 8. W czwartek św. Andrzeja, Apostoła – święto.   
 9. Rekolekcje przed świętami Bożego Narodzenia rozpoczną się w I Niedzielę Adwentu poprowadzi je dla nas: o. Wojciech Jędrzejewski OP. Tradycyjnie będą trwać od niedzieli do środy. Nauki będą głoszone na wszystkich niedzielnych Mszach oraz w tygodniu o 6:30, 9:00 i 18:00. Spowiedź adwentowa będzie we środę.  Spotkania tematyczne odbędą się o godz. 20:00 w poniedziałek (temat: Szczera relacja z samym sobą) i wtorek (temat: sztuka przebaczania). ZAPRASZAMY WSZYSKICH CHĘTYNYCH.
 10. W naszej parafii tegoroczna wizyty duszpasterska (kolędą) będzie miała dwie formy:
 11. Tak jak w ubiegłym roku chcemy zaprosić naszych parafian z konkretnych ulic na wieczorną Msze św. gdzie będzie miała miejsce modlitwa wraz z błogosławieństwem rodzin i rozdaniem pamiątkowych obrazków kolędowych.
 12. Inna forma to zaproszenie księdza do swojego domu/mieszkania w tym celu od I Niedzieli Adwentu do świąt Bożego Narodzenia przy ołtarzu Krzyża będą wystawione zaproszenia które należy wypełnić i wrzucić do skrzynki umieszonej obok
 13. Za tydzień podczas każdej Mszy świętej błogosławieństwo opłatków na stół wigilijny oraz świece na stół Bożonarodzeniowy będą rozprowadzane od I Niedzieli Adwentu podczas rekolekcji i w pozostałe niedziele. Duże świece w cenie min. 20 zł, małe 10 zł.
 14. Do 17 grudnia, przy ołtarzu Krzyża świętego, można składać dary pomocowe dla biednych i potrzebujących: suchy prowiant (cukier, mąka, ryż, itp.), słodycze oraz środki chemiczne używane w domach.
 15. Parafialny Zespól Caritas zaprasza wszystkie dzieci do udziału w konkursie na kartkę Bożonarodzeniową. Prace mogą być wykonane w różnych technikach plastycznych. Kartka nie może przekraczać formatu zeszytu szkolnego. Prace przynosimy do oznaczonego kartonika przy bocznym ołtarzu do II Niedzieli Adwentu.
 16. Do sprzątania kościoła z ulicy: Staroleszczyńska, Lwia, Krótka nikt nie przyszedł. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców ulicy: Sportowa, Strzelecka.
 17. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.