1. Dzisiaj niedziela Adoracyjna. Za tydzień taca przeznaczona jest na remont Fary, który rozpocznie się w najbliższych tygodniach.
 2. Jutro święto Przemienienia Pańskiego.
 3. W sobotę o 18:00 zapraszamy na Mszę świętą w int. naszej Ojczyzny w ramach przygotowania do 100-lecia odzyskania niepodległości.
 4. Trwają prace związane z budową ogrodzenia i pomnika na cmentarzu parafialnym.
 5. Po wakacyjnej przerwie Biuro Administracji Cmentarza Parafialnego czynne jest w każdy poniedziałek od 17:00 do 19:00.
 6. Przedłuża się remont salki przy plebanii dlatego nauki chrzcielne rozpoczną się we wrześniu. Nauki można odbyć w każdą sobotę w parafii Lgiń.
 7. W naszych modlitwach pamiętajmy o pieszych pielgrzymach, którzy zdążają na Jasną Górę.
 8. Do przyszłej niedzieli u ks. Pawła należy zgłosić chęć odbycia pielgrzymki do Ziemi Świętej. 1 i 2 września ks. Paweł organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę zapisy w zakrystii, koszt pielgrzymki z noclegiem 80 zł.
 9. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściach z kościoła.
 10. Dziękujemy za posprzątanie Fary dwóm osobom z ulicy Polnej i Piaskowej. W tym tygodniu o posprzątanie Fary prosimy mieszkańców ulicy 17 Pułku Ułanów.
 11. Patroni tego tygodnia:
 • Środa św. Dominik prez..
 • Czwartek św. Teresa Benedykta od krzyża (Edyta Stein) patr. Europy
 • Piątek św. Wawrzyniec diakon
 • Sobota św. Klara

Opiece Matki Bożej polecamy: Parafian, przybyłych Gości, pielgrzymów, solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.