Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/farawsch/domains/farawschowa.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 324
Ogłoszenia parafialne
 1. Trwa pełnia lata, wakacji, urlopów. Dostrzegajmy tych, którzy pozostali na uboczu, którzy może w szczególny sposób potrzebują naszej pomocy. Pamiętajmy też o trudzie rolników podczas żniw; pamiętajmy, że każda kromka chleba to pot i wiele godzin ludzkiej pracy. Przypominamy o odpowiednim stroju w miejscach kultu, szczególnie na Mszy Świętej!
 2. W środę, obchodzimy święto św. Jakuba Apostoła. Spośród Apostołów jest pierwszym, a po Szczepanie drugim męczennikiem Kościoła. W roku 44 na rozkaz Heroda został ścięty mieczem. Zapraszamy na dni św. Jakuba w Sanktuarium w Jakubowie k. Głogowa.
 3. Także w środę czcimy św. Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów będzie w środę po Mszy wieczornej.
 4. W czwartek wspominamy św. Joachima i św. Annę, rodziców Najświętszej Maryi Panny, dziadków Pana Jezusa. Zwracamy się do nich w modlitwie w intencji rodzin. Módlmy się też za naszych rodziców i dziadków.
 5. Do końca lipca biuro administracji cmentarza jest nieczynne. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki od 10:00 do 11:00 oraz w czwartki od 16:00 do 17:00.
 6. W najbliższych dniach wyruszają piesze pielgrzymki naszej diecezji, min, z Głogowa czy Zielonej Góry, zapaszmy do udziału w nich.
 7. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściach z kościoła.
 8. Dziękujemy za posprzątanie Fary i złożone ofiary mieszkańcom ulic: Głogowskiej, pl. Farny, Kościelnej, Rzeźnickiej i Bema. W tym tygodniu o posprzątanie Fary prosimy mieszkańców ulicy Daszyńskiego.
 9. Pozostali patroni tego tygodnia:
 • Poniedziałek św. Brygida patronka Europy
 • Wtorek św. Kinga

Wszystkim Parafianom, przybyłym Gościom, solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask Bożych przez wstawiennictwo św. Stanisława Biskupa i Męczennika, naszego Patrona.