1. Dziękujemy za ofiary składane na remont Fary.
 2. Za tydzień puszka przeznaczona będzie na KUL i ITF w Zielonej Górze.
 3. Dzisiaj na Jasną Górę wchodzą piesi pielgrzymi z naszej diecezji.
 4. W środę mamy Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Święto Wojska Polskiego oraz główne dożynki naszej diecezji w Rokitnie. Taca przeznaczona jest na ubogie parafie naszej diecezji.
 5. Uroczystość Wniebowzięcia NMP jest także świętem patronalnym naszej świątyni. Msze święte tego dnia są o godz. 7:00, 8:30. 10:00, 11:30 i o 19:00. Intencja z godz. 18:00, zostanie odprawiona na Mszy o godz. 19:00! Zapraszamy na Mszę odpustową o godz. 11:30. Mszy odpustowej będzie przewodniczył o. Stanisław Demski Redemptorysta. Po zakończonej Mszy świętej będzie uroczysta procesja wokół Fary. Zapraszamy do włączenia się w naszą parafialną Uroczystość wszystkie grupy parafialne oraz dziewczynki sypiące kwiatki.
 6. Po wakacyjnej przerwie Biuro Administracji Cmentarza Parafialnego czynne jest w każdy poniedziałek od 17:00 do 19:00.
 7. 1 i 2 września ks. Paweł organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę zapisy w zakrystii, koszt pielgrzymki z noclegiem 80 zł.
 8. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściach z kościoła.
 9. Dziękujemy za posprzątanie Fary i złożone ofiary na kwiaty mieszkańcom z ulicy 17 Pułku Ułanów. W tym tygodniu o posprzątanie Fary prosimy we wtorek przed odpustem chętnych parafian, a w piątek mieszkańców ulicy 55 Pułku Piechoty Poznańskiej i Nowopolnej.
 10. Patroni tego tygodnia:
 • Wtorek św. Maksymilian Maria Kolbe prezb.
 • Czwartek św. Stefan patron bp. emeryta Stefana
 • Piątek św. Jacek prezb.

Opiece Matki Bożej Wniebowziętej polecamy: Parafian, przybyłych Gości, solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.