1. Dzisiaj przypada druga niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na dalsze prace remontowe naszej Fary. Za wszelką życzliwość i ofiarność składamy serdeczne: Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na Instytut FT w Zielonej Górze i KUL.
  2. We wtorek, 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Tego dnia obchodzimy w naszej parafii odpust drugorzędnej patronki naszego Kościoła. Msze święte według porządku niedzielnego: 8:00, 10:00, 12:00 i 19:00, nie będzie mszy w kościele p.w. Trójcy Świętej. Suma odpustowa będzie o 12:00, której będzie przewodniczył ks. Mgr. Lic. Mariusz Łuszczek z Zielonej Góry. W czasie każdej Mszy błogosławieństwo wianków z kwiatów i ziół leczniczych. Taca z tego dnia, przeznaczona jest na pomoc biedniejszym parafiom naszej diecezji.
  3. We wtorek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. Także we wtorek, 15 sierpnia odbędzie się tradycyjna diecezjalna modlitwa wdzięczności za plony oraz o błogosławieństwo dla rolników w sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie. W tym roku będzie ona złączona z dziękczynieniem za 50 lat posługi biskupiej i 65 lat kapłaństwa bp. Pawła Sochy. Z tego powodu szczególne zaproszenie do udziału w tej uroczystości skierowane jest do wszystkich, którzy z rąk Dostojnego Jubilata przyjęli sakrament bierzmowania. Szczegóły na plakacie.
  5. W środę, dzień imienin Biskupa Seniora Stefana Regmunta. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach.
  6. Prasę katolicką: Niedzielę i Gość Niedzielny można nabyć przy wyjściach z kościoła w cenie 10 zł..
  7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ulic: Powstańców Wlkp., Łazienna i Herbergera. W tym tygodniu zapraszamy w piątek na godzinę 18.30 mieszkańców z ulic: Głogowska, Bohaterów Westerplatte oraz Nowa.