1. Dzisiaj NMP Patronki Miasta Wschowa po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Za tydzień ofiary składane na tace przeznaczone są na remont Fary.
 2. Wspólnota Niewiast Niepokalanej serdecznie zaprasza na formacyjne spotkania dla kobiet – pod patronatem bł. Marceliny Darowskiej. Najbliższe spotkanie w poniedziałek, 5 września, w parafii pw. Jadwigi Królowej we Wschowie, po wieczornej Mszy św., w salce parafialnej.
 3. Dnia 10 września zapraszamy mężczyzn do udziału w Pielgrzymce Mężczyzn do kolebki Chrześcijaństwa i Polskości w Międzyrzeczu.
 4. Spotkanie dla Ministrantów, Lektorów oraz kandydatów w piątek (09.09.2022r.) o godz. 16:00 w kościele.
 5. Rozpoczynamy zapisy dzieci do I Komunii św. w Farze. Zapraszamy dzieci klasy III wraz z opiekunami na spotkanie do biura parafialnego w następujące dnia:
 • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Olimpijczyków dnia 07.09.2022r.(środa) Godz. 16:00 klas III A, godz. 16:45 klasa III B.
 • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Olimpijczyków dnia 08.09.2022r.(czwartek) godz. 16:00 Klas III C, pozostałe Szkoły Podstawowe nr 2 i 3 godz. 16:45.
 1. Dziękujemy za posprzątanie Fary i złożone ofiary mieszkańcom al. PCK, Kolejowa, Towarowa. W następną sobotę na godz. 7:00 prosimy mieszkańców ulicy: Staroleszczyńska, Lwia, Krótka.
 2. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny w cenie 8 zł.

Patroni tygodnia:

 • Czwartek: Narodzenia NMP
 • Piątek: Rocznica Poświecenia Katedry w Gorzowie Wlkp.

Biuro Administracji Cmentarza

czynne w poniedziałek od 17:00 do 18:00.

Kancelaria parafialna czynna:

we wtorek od 10:00 do 11:00 oraz 16:00 do 17:00

w sobotę nieczynna.

Dodatkowo:

 1. V Diecezjalna Piesza Pielgrzymka Pokutna z Ośna Lubuskiego do Górzycy wyruszy 24 września 2022 r. (sobota). Tegoroczne hasło: „Posłani w pokoju Chrystusa”. Chętni do udziału w pielgrzymce mogą się zgłaszać korzystając z adresu mailowego parafii w Ośnie Lubuskim lub przez formularz na stronie www.swjakubapostol.pl. We własnym zakresie należy zadbać o prowiant.
 2. Nowo powstający Instytut Studiów Wyższych z siedzibą w Gościkowie-Paradyżu zaprasza kandydatów na jednolite studia magisterskie z teologii. Oferta jest skierowana do wszystkich osób, które chciałyby: Zajęcia będą odbywały się w Gorzowie Wielkopolskim w trybie stacjonarnym. Instytut będzie afiliowany do Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Szczegółowe informacje i zapisy: https://kandydaci.usz.edu.pl/teologia/