1. Dzisiaj Msze Święte o godz.: 6:00, 10:00, 11:30 i w kościele Trójcy Świętej o 13:00. Jutro Msze według porządku niedzielnego – nie ma tylko Mszy w Trójcy Świętej.
  2. W tym tygodniu kandydaci do bierzmowania z grupy starszej będą mieli indywidualne spotkania. Harmonogram został wywieszony na tablicy ogłoszeń. Prosimy się z nim zapoznać.
  3. Jutro w drugim dniu Świąt Wielkanocnych naszymi ofiarami będziemy wspierali katolickie uczelnie i wydziały teologiczne w Polsce.
  4. Trwa nowenna przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do jej odmawiania w oktawie Wielkanocy dzisiaj i jutro o 15:00 w kościele. Od wtorku do soboty przed Mszą wieczorną.
  5. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przebieg Triduum Paschalnego: Ministrantom i Lektorom, Scholi, Kolejarzom, Harcerzom, dekorującym Kościół. Dziękujemy za składane ofiary na świąteczny wystrój kościoła.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnich tygodniach sprzątali nasz kościół, za złożone ofiary. W piątek o sprzątanie kościoła po Mszy wieczornej, prosimy chętnych mieszkańców.
  7. W zakrystii nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego.