1. Zachęcamy do obejrzenia Galerii Wydarzeń!
 2. Dzisiaj uroczystość Najświętszej Trójcy. Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej. W dzień patronalny kościoła filialnego przy pl. Kosynierów – zapraszamy na uroczystą Msze św. o godz. 13:30 do, której będzie przewodniczył o. gwardian Daniel Szustak OFM.
 3. Za tydzień  taca przeznaczona jest na remont Fary. Informujemy również, że z wieży kościoła jest ściągane rusztowanie – prosimy o zachowanie bezpieczeństwa.
 4. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W tym dniu będą sprawowane tylko Msze św. o godzinie 8:00 i 10:00 – po niej uroczysta procesja ulicami miasta rozpoczęcie w Farze i zakończenie w kościele św. Jadwigi. Pamiętajmy o dekoracjach domów i okien. Zachęcamy do włączenia się w budowę ołtarzy, zapraszamy dziewczynki sypiące kwiatki, zachęcamy do przystrojenia domówi posesji w emblematy religijne, a także zadbajmy o przydrożne krzyże i kapliczki. Zachęcamy, aby przed Bożym Ciałem skorzystać z sakr. Pokuty i pojednania.
 5. Od poniedziałku nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy świętej wieczornej. W uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej o godz. 9:45, a podczas Oktawy Bożego Ciała przed procesją eucharystyczną.  
 6. Ks. Biskup Tadeusz Lityński udziela w piątek po Bożym Ciele, katolikom przebywającym na terenie diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej , dyspensy od pokarmów mięsnych. Zachęcając jednocześnie do podjęcia innych form pokuty, a zwłaszcza uczynków miłosierdzia.
 7. Wspólnota mężczyzn zaprasza i zachęca wszystkich panów – czy to wnuków czy dziadków, kawalerów, mężów i ojców do wspólnej modlitwy we Farze w sobotę (10.06.2023r.) o godz. 19:00.
 8. Zapraszamy w piątek na Mszę św. o godz. 18:00 w intencji: O dar beatyfikacji Służebnicy Bożej siostry M. Iwony Król. Za osoby zaangażowane w proce procesu oraz we wszystkich intencjach zanoszonych przez wstawiennictwo Służebnicy Bożej.
 9. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na pielgrzymkę do Medjugorie w terminie 11.09.-19.09.2023r. Więcej informacji na plakacie.
 10. Duszpasterstwo Rolników diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej organizuje w dniach 2.-12. lipca 2023r. 40. Pieszą Pielgrzymkę wyjątkowo z Klenicy, gm. Bojadła, na Jasną Górę. Więcej informacji w późniejszym czasie.
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Kazimierza Wielkiego nry nieparzyste. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców ul. Żwirki i Wigury, Przemysłowa,  Konradowska.
 12. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.       

Biuro Administracji Cmentarza w poniedziałek od 17:00 do 18:00.

KANCELARIA CZYNNA:

we wtorek: od 10:00 do 11:00 i od 16:00 do 17:00

w sobotę: NIECZYNNA!