1. Druga niedziela Wielkanocy jest obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus dał grzesznikom święto Miłosierdzia jako ostatnią deskę ratunku. Z dobrze odprawioną spowiedzią i Komunią Świętą, przyjętą w tym dniu, jest związana obietnica zupełnego odpuszczenia win i kar. Przy wyjściu z kościoła  zbiórka  do puszek na działalność Caritas naszej diecezji. Zapraszamy dziś o godz. 15:00 na plac Farny, aby publicznie odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia – dziękując za dar miłości Boga do Jego stworzenia.
  2. Za tydzień taca przeznaczona jest na remont Fary.
  3. Msza święta dla dzieci pierwszokomunijnych z poświęceniem książeczek w poniedziałek (08.04.2024r.) o godz. 16:00.
  4. Zapraszamy w poniedziałek na Msze św. o godz. 18:00 w intencji: O dar beatyfikacji Służebnicy Bożej siostry M. Iwony Król. Za osoby zaangażowane w proce procesu oraz we wszystkich intencjach zanoszonych przez wstawiennictwo Służebnicy Bożej.
  5. Dziś na Jasnej Górze pielgrzymka maturzystów naszej diecezji. Polecamy młodzież oraz księdza Rafała modlitwie kościoła i wstawiennictwu Matki Bożej Częstochowskiej. Życzymy, alby maturzyści wybrali właściwą drogę swojego życia.
  6. Zapraszamy dziś o godz. 15:00 na plac Farny, aby publicznie odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia – dziękując za dar miłości Boga do Jego stworzenia
  7. Z wyznaczonych ulic do sprzątania kościoła przyszła tylko jedna osoba. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz.18:30 i o to prosimy parafian z ulic: 17 pułku Ułanów.
  8. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.