1. Ostatnia niedziela stycznia to Światowy Dzień Trędowatych. Na trąd chorują tysiące ludzi, którzy często z powodu tej choroby są wykluczani ze społeczeństwa, spychani na margines życia. Pomódlmy się dzisiaj w intencji trędowatych, a także ich opiekunów, którzy z wielką miłością codziennie się nimi opiekują.
 2. Zapraszamy do klasztoru na Adorację Najświętszego Sakramentu, dzisiaj od 19:30 do 21:00, w ramach nowenny przed koronacją MB. Oprawę muzyczną będzie tworzył zespół Chairete.
 3. Dziękujemy za ofiary składane do puszek na pomoc dla Chorwacji. PZC zebrał 1620 zł.
 4. We wtorek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte z błogosławieniem świec o godz. 6:30, 11:00 i o 18:00 dla dzieci Komunijnych. Pamiętajmy o osobach konsekrowanych, które oddały życie w służbie Bogu i Kościołowi. Warto wspomnieć o setkach domów pomocy, domów dziecka, przedszkoli, szkół, ośrodków wychowawczych, szpitali i hospicjów, w których codziennie służą osoby konsekrowane, które dzięki temu są świadkami Boga pełnego miłości i miłosierdzia. Taca z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
 5. W środę nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy po Mszy wieczornej.
 6. W tym tygodniu mamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca:
 7. W czwartek nabożeństwo w int. nowych powołań od 17:30. Po nim Msza w intencji nowych powołań.
 8. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 17:00, Msza św. o godz. 18:00, po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 9. W I sobotę miesiąca Msza Święta i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi i zmiana Tajemnic Żywego Różańca o godz. 11:00. Odwiedziny chorych w domach z komunią świętą po umówieniu telefonicznym.
 10. Spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klas 8 SP w czwartek na Mszy wieczornej.
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z ulicy Ogrodowa bloki. W tym tygodniu sprzątanie jest w sobotę od 7:00 i o to prosimy parafian z ulicy: Konopnickiej.
 12. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

Patroni tygodnia:

 • Środa św. Błażej
 • Piątek św. Agata
 • Sobota św. Paweł Miki i Towarzysze

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych, wstawiennictwa Matki Najświętszej i św. Stanisława naszego Patrona.