Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/farawsch/domains/farawschowa.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 324
Ogłoszenia parafialne
 1. Dzisiaj niedziela Adoracyjna.
 2. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego.
 3. Spotkanie grupy starszej przygotowującej się do bierzmowania we wtorek o 18:00.
 4. Spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli w środę po Mszy wieczornej.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, dlatego zapraszamy w czwartek od 17:30 na Adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwy o nowe powołania. Po Mszy spotkanie Przyjaciół Paradyża.
 6. W sobotę od 9:00 w SP 2 dekanalne rozgrywki Piłkarskiej Ligi Ministranckiej. Natomiast o godz. 19:00 nauki chrzcielne w salce przy nowej plebanii.
 7. Za tydzień składamy ofiary na remont ołtarza Aniołów Stróżów.
 8. 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Uprzejmie prosimy o pomoc w zorganizowaniu uczestnictwa we Mszy Świętej z udzieleniem sakramentu chorych wszystkim, którzy nie mogą na co dzień być obecni w kościele. Specjalna Msza Święta w intencji chorych i cierpiących zostanie odprawiona 11 lutego, o godz.18:00.
 9. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła i złożone ofiary mieszkańcom ulicy: Bohaterów Westerplatte. W piątek o sprzątanie kościoła po Mszy wieczornej, prosimy mieszkańców ulicy: Ogrodowej – domki.
 10. Kancelaria parafialna we wtorek od 10:00 do 11:00 jest nieczynna.
 11. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego. W Niedzieli artykuł o naszej parafiance, która pisze wiersze.
 12. Patroni tego tygodnia:
 • Wtorek – św. Agata dz. i męcz.
 • Środa – święci męczennicy Paweł Miki i Tow.

Solenizantów i jubilatów tygodnia polecamy opiece świętych patronów oraz otaczamy modlitwą.