1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna czyli Dobrego Pasterza, rozpoczyna ona tydzień modlitw w intencji powołań. Prosimy Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana o nowe, liczne i święte powołania do stanu kapłańskiego. Szczególnie polecamy modlitwie wszystkich alumnów naszego seminarium.
  2. Na remont Fary w zeszłą niedziele zebraliśmy 7321 zł
  3. Ostatnia niedziela kwietnia z inicjatywy Stowarzyszenia na rzecz misyjnych środków transportu MIVA Polska oraz Krajowego Duszpasterstwa Kierowców jest Niedzielą Modlitw za Kierowców. W sposób szczególny będziemy modlili się o bezpieczne i odpowiedzialne poruszanie się po drogach dla wszystkich kierowców i uczestników ruchu drogowego. Za tydzień po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć działalność misjonarzy w zakupie środków transportu.
  4. Uroczystość świętego Wojciecha biskupa i męczennika – głównego patrona Polski w tym roku przypada we wtorek, a w czwartek święto świętego Marka Ewangelisty. Zachęcamy do uczestnictwa w Eucharystii i modlitwie za Ojczyznę.
  5. Próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w czwartek po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30 w Farze.
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z ul.: Polna, Piaskowa, Wierzbowa, Lawendowa i Wrzosowa oraz nowe ulice. W tym tygodniu sprzątanie jest w piątek o godz.18:30 i o to prosimy parafian z ulic: Moniuszki, Kilińskiego.
  7. Przy wyjściu nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.