Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/farawsch/domains/farawschowa.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 324
Ogłoszenia parafialne
 1. W nawiązaniu do prośby wyrażonej na zakończenie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia, aby „jedna niedziela [w ciągu roku] została w całości poświęcona słowu Bożemu”, papież Franciszek w Liście Apostolskim Aperuit illis ustanowił III Niedzielę Zwykłą jako poświęconą celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego.
 2. Zapraszamy wszystkie grupy parafialne na spotkanie opłatkowe dzisiaj o godz. 16:00 w auli na nowej plebani.
 3. Ostatni tydzień tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Już dzisiaj dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli przed nami drzwi swoich domów. Jednocześnie przepraszamy jak kogoś ominęliśmy lub byliśmy w godzinach waszej pracy zawodowej. Dlatego jest możliwość tzw. kolędy uzupełniającej. Prosimy o zgłaszanie do czwartku rodzin, które pragną, aby kapłani odwiedzili ich z kolędą w piątek.
 4. W czasie kolędy:
 • Od poniedziałku do piątku nie ma Mszy wieczornych o 18:00, w zamian jest Msza o godz. 9:00,
 • Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek od 10:00 do 11:00.

Plan kolędy na ten tydzień:

Poniedziałek  od 15:30 Staroleszczyńska, Nowopolna, Al. PCK, Kolejowa, Plac Ćwiczeń, Lwia, Krótka

Wtorek od 15:30 Gospody, Kopernika

Środa od 15:30 Ks. A. Kostki numery parzyste

Czwartek od 15:30 Ks. A. Kostki numery nieparzyste

Piątek od 15:30 Garbarska, Łąkowa, Kolęda uzupełniająca

 1. W sobotę w przededniu Święta Ofiarowania Pańskiego Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i zmiana Tajemnic Różnicowych o godz. 11:00. Odwiedziny chorych w domach w sobotę o zwykłej porze.
 2. W najbliższą niedzielę przypada wspomnienie MB Gromnicznej dlatego na każdej Mszy Świętej pobłogosławimy gromnice, które można zakupić w naszej księgarni na ul. Powstańców Wlkp. Natomiast na mszy dla dzieci, będzie poświęcenie świec dzieci pierwszokomunijnych.
 3. 7 marca nasz dekanat ma czuwanie modlitewne w Sanktuarium MB Rokitniańskiej. W zakrystii można zapisywać chęć wyjazdu do Rokitna.
 4. Prasę katolicką: Niedzielę i Gość Niedzielny można nabyć przy wyjściach z kościoła. Jest także nowy numer miesięcznika „ChiT” w cenie 1 zł, poświęcony tematowi roku duszpasterskiego o Eucharystii.
 5. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła jednakże z ulic Polnej, Wierzbowej, Piaskowej nikt nie przyszedł, w piątek od godz. 16:00, prosimy o sprzątanie mieszkańców ulicy Działkowej i Podgórnej oraz ulic z poprzedniego tygodnia. Rozbieranie choinek w piątek od godz. 10:00.

Solenizantów i jubilatów tygodnia polecamy opiece świętych patronów oraz otaczamy modlitwą.