1. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Dziś przypada również Niedziela Słowa Bożego. Zapraszamy wszystkich na koncert kolęd chóru Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II o godz. 16:00 w kościele św. Stanisława Bpa i M. Organizatorem wydarzenia jest Zarząd Powiatu Wschowskiego. 
  2. Dziękujemy za złożone ofiary na remont Fary. Zebraliśmy: 9443 zł.
  3. Jutro przypada 38. rocznica śmierci Sługi Bożego bpa Wilhelma Pluty.                    
  4. W tym tygodniu w naszej parafii odbywać się będzie wizytacja kanonicza księdza biskupa Adriana Puta. Zapraszamy na Msze św. w piątek o godz. 18:00 pod przewodnictwem biskupa która rozpocznie czas wizytacji w naszej wspólnocie. Wszystkie grupy i wspólnoty, a także wszystkich parafian zapraszamy i zachęcamy, aby uczestniczyć w Eucharystii i spotkaniach z księdzem biskupem. W przyszłą niedzielę ksiądz biskup będzie przewodniczył Mszy świętej o godz. 10:00 oraz będzie głosił Słowo Boże na Mszach świętych.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nas z wizytą duszpasterską w swoim domu lub mieszkaniu. Dziękujemy także wszystkim którzy modlili się na wieczornej Mszy świętej podczas spotkań kolędowych. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie dobro, życzliwość okazaną kapłanom każdą rozmowę i miłe przyjęcie w domu/mieszkaniu dziękujemy za wspólną modlitwę na Mszy św. oraz indywidulanie w domu  Pragniemy także podziękować za złożone  przy tej okazji ofiary na kościół.
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom z ulicy: Ogrodowa domki i al. Konstytucji 3-go maja. W tym tygodniu sprzątanie jest wyjątkowo w czwartek o godz. 18:30 i o to prosimy mieszkańców ulicy: Ogrodowa bloki.