1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu – dziękujemy za złożone ofiary na remont Fary. Na misyjne dzieło „Ad gentes” zebraliśmy: 1716,50 zł
 2. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne:
 3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16:30 dla dzieci, a o godz. 17:15 dla dorosłych – ofiary zbierane podczas nabożeństw przeznaczone są na dekorację kościoła.
 4. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17:00. Taca z Gorzkich Żali przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu. W kościele została wystawiona skarbona na jałmużnę postną.
 5. Ekstremalna Droga Krzyżowa odbędzie się 24 marca 2023r. rozpoczęcie Msza św. o godz. 16:20 w kościele klasztornym Ojców Franciszkanów. Zapraszamy do kontaktu na stronach EDK oraz telefonicznie. Wszelki informacje znajdują się na plakatach. Tegoroczne trasy to: 1. Osieczna – Wschowa. 2. Wschowa – Wieleń – Wschowa. 3. Wschowa – Sława – Wschowa. 4. Sława – Wschow – Sława.
 6. W czasie Wielkiego Postu zachęcamy do zyskiwania odpustów zupełnych związanych z nabożeństwami pasyjnymi.
 7. Przy wyjściu z kościoła rozprowadzane są przez PZC świece CARITAS na stół wielkanocny w cenie 20 zł, ofiary przeznaczone są na  CARITAS diecezjalnego ale i na potrzeby naszych parafian. Zbiórka produktów żywnościowych potrwa do niedzieli palmowej, można je składać przy ołtarzu Krzyża. 
 8. W sobotę 18 marca zapraszamy na Msze św. o godz. 12:00 w intencji Ojczyzny z modlitwą za wielkich patriotów szczególnie śp. Józefa Piłsudzkiego i pomordowanych Żołnierzy Niezłomnych.
 9. W poniedziałek przypadnie 10. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy o Ojcu Świętym w naszej modlitwie.  
 10. W najbliższą sobotę 18 marca parafialna pielgrzymka do Kalisza. Wyjazd z naszego parkingu (plac Farny) o godz. 7:30. Prosimy o zabranie śpiewników wodę i kanapki na drogę.
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z ul. Kurpińskiego, Głowackiego, Nowopolna. W tym tygodniu sprzątanie kościoła jest w piątek od godz. 18:30 i o to prosimy parafian z ulicy: Chopina, Szymanowskiego, Wieniawskiego.
 12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny w cenie 10 zł.

Biuro Administracji Cmentarza CZYNNE w poniedziałek od 17:00 do 18:00.

KANCELARIA CZYNNA: we wtorek tylko od 16:00 do 17:00 i w sobotę: od 9:00 do 10:00.