1. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.
 2. Dziękujemy za ofiary składane na remont Fary, w zeszłą Niedzielę zebraliśmy 6356 zł i 13 €.
 3. W czasie kolędy:
 • Od poniedziałku do piątku nie ma Mszy wieczornych o 18:00 za to są o godz.: 9:00.
 • W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od 10:00 do 11:00.
 • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po mszy o godz.: 9:00.
 1. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Starajmy się duchowo przygotować do odwiedzin duszpasterskich przez udział w tym dniu we Mszy św.
 2. Trwają 34 Światowe Dni Młodzieży w Panamie, odbywające się pod hasłem „Oto Ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego!”. Zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji papieża i młodych całego świata.
 3. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia i zachęcamy do szczególnej modlitwy za babcie i dziadków.
 4. We wtorek kolejna rocznica śmierci Sługi Bożego bpa Wilhelma Pluty – modlimy się o jego beatyfikację – przy wyjściu bocznym można zabrać obrazki z modlitwą.
 5. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła i złożone ofiary mieszkańcom ulicy: Kilińskiego. W piątek sprzątanie od godz. 17:00, prosimy o posprzątanie mieszkańców ulicy: Powstańców Wlkp. rozbieranie choinek i szopki w czwartek od 10:00.
 6. Zapraszamy wszystkie grupy parafialne na spotkanie opłatkowe w przyszłą Niedzielę o godz. 16:00. Spotkanie w nowej plebanii na pl. Farnym 4.
 7. Zachęcamy do czytania i kupowania prasy katolickiej. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Za tydzień w Gościu Niedzielnym będzie dołączona płyta z filmem.
 8. Patroni tego tygodnia:
 • Poniedziałek – św. Agnieszka
 • Czwartek – św. Franciszek Salezy
 • Piątek – nawrócenie św. Pawła
 • Sobota – święci bpi Tymoteusz i Tytus

Plan wizyty duszpasterskiej

V Tydzień     (21. stycznia – 26. stycznia)

 Poniedziałek (od 15:30)

Kazimierza Wlk. numery nieparzyste od 19 do końca i bloki cukrownicze,

Wtorek (od 15:30)

Mickiewicza, Stablewskiego

Środa (od 15:30)

Konradowska, Przemysłowa, Lipowa, Matejki

Czwartek (od 15:30)

Konopnickiej, Zielona, Czarna, Kasztanowa

Piątek (od 15:30)

Sikorskiego, Ogrodowa domki

Sobota

10:00     Zielony Rynek

14:00     Ogrodowa bloki