1. Dziś przypada II Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego. Dziękujemy za ofiary składane na remont Fary w zeszłą niedzielę. Zebraliśmy 8128 zł.
  2. W 2023 roku obchody Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan przypadają na okres od 18 stycznia (środa) do 25 stycznia (środa). Niech ten czas będzie dla nas okazją do modlitwy i refleksji.
  3. W sobotę będziemy obchodzili Dzień Babci, a następnego dnia Dzień Dziadka. Pamiętajmy o kochanych babciach i dziadkach. Niech nasza pamięć, dobre słowa, modlitwa, przyjęta w ich intencji Komunia Święta będą wyrazem naszej szczególnej miłości.
  4. W środę nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy, są również wolne intencje wieczorne w tym miesiącu.

Plan kolędy w kościele

Na Msze wieczorne o godz. 18:00 zapraszamy Parafian z ulic:

16.01 Poniedziałek:   Przyczyna Dolna.

17.01 Wtorek:   Chopina, pl. Ćwiczeń, Krótka, Lwia, Wieniawskiego, Ogińskiego, Osadnicza.

18.01 Środa:   55 Poznańskiego Pułku Piechoty, Kolejowa, Okrężna, Staroleszczyńska, Nowopolna.

19.01 Czwartek:  DLA WSZYTKICH PARAFIAN.

Na zakończenie każdej Mszy świętej, będzie udzielone specjalne błogosławieństwo oraz zostanie pobłogosławiona woda, którą będzie można poświęcić swój dom. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na utrzymanie kościoła.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Daszyńskiego, Kamienna, Zak. Kamienny. W tym tygodniu sprzątanie kościoła jest w sobotę od godz. 7:00 i o to prosimy parafian z ulicy: 17 Pułku Ułanów.

6. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nas z wizytą duszpasterską. Za wszelkie dobro, życzliwość okazaną kapłanom każdą rozmowę i miłe przyjęcie w domu/mieszkaniu dziękujemy. Pragniemy także podziękować za złożone ofiary na kościół.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

  • Wtorek: św. Antoniego
  • Czwartek: św. Józefa Sebastiana Pelczara

Biuro Administracji Cmentarza CZYNNE w poniedziałek od 17:00 do 18:00.

Kancelaria czynna we wtorek od 10:00 do 11:00 i od 16:00 do 17:00 w sobotę: od 9:00 do 10:00.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.