1. Dziękujemy za ofiary składne na remont Ołtarza Aniołów Stróżów. Zebraliśmy 6236,95 zł.
 2. Dzisiejsza niedziela Ad Gentes to Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Uczyńmy osobisty, duchowy wysiłek, wspierając dzieło głoszenia Ewangelii aż po krańce ziemi. Po Mszy Świętej będą zbieraną także ofiary na wsparcie dzieł podejmowanych przez misjonarzy.
 3. Dzisiaj w klasztorze o 15:00 Msza SPECJALNA. Zapraszamy na tę Mszę św. dzieci z niepełnosparwnościami oraz osoby dorosłe, których udział w ogólnych Mszach św. jest utrudniona.
 4. Wyjątkowy charakter Wielkiego Postu wyraźmy poprzez nasz udział w nabożeństwach pasyjnych:
 5. Droga Krzyżowa w piątek:
  1. dla dzieci o godz. 16:30
   1. dla dorosłych o godz. 17:15.
 6. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17:00. Taca z Gorzkich Żali przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu. W kościele wystawiona została skarbona na jałmużnę wielkopostną.
 7. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w 5 niedzielę Wielkiego Postu. Nauki wygłosi dla nas o. Redemptorysta. Szczegółowy plan rekolekcji parafialnych dostępny będzie w informatorach i na stronie internetowej.
 8. Spotkanie grupy młodszej przygotowującej się do bierzmowania we czwartek o 18:00.
 9. Trwa przygotowanie do bierzmowania dla osób dorosłych w parafii św. Jadwigi – informacje na stronie parafii.
 10. Poświęcenie książeczek pierwszokomunijnych odbędzie się na Drodze Krzyżowej o godz.: 16:30.
 11. We wtorek przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona Kościoła i dobrej śmierci. Po Mszy wieczornej odmówimy litanię i modlitwy do św. Józefa.
 12. Zgromadzenie Sióstr Elżbietanek Prowincji Poznańskiej organizuje w Betlejem, w miesiącu lipcu br., rekolekcje dla dziewcząt. Informacje w gablocie.
 13. Po raz kolejny do sprzątania kościoła, z wyznaczonych ulic nikt nie przyszedł. W piątek o sprzątanie kościoła po Mszy wieczornej, prosimy mieszkańców ulic: Staroleszczyńska, Chopina, Szymanowskiego.
 14. W niedzielę po Mszach można zamawiać intencje Mszy świętych.
 15. Przy wyjściach nowe numery Niedzieli (informacje o peregrynacji obrazu w naszym mieście)  i Gościa Niedzielnego.

Niech Boże błogosławieństwo i życzliwość najbliższych towarzyszą solenizantom i jubilatom nowego tygodnia. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.